MÖBLER / Bord / Bord 5552663
nr 555 2663
Bord
Allmoge Åldringsmålat, längd: 135, djup: 68, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 december 2008
kl 16:34:26
1/12 13:16:54